מגה סקופ: הסודות בחוזים החשאיים של פייזר נחשפים (PFIZERLEAK)

אני עומד לחשוף לפניכם את הסודות הכי גדולים שהמדינה שלכם מסתירה מכם, המוסתרים בחוזה שלהם עם פייזר. מה שאתם עומדים לקרוא לא פורסם בשום כלי תקשורת ישראלי, ולכן החשיבות שלו היא ענקית.

שלום,

-PFIZERLEAKשמי עדן ביבר ואני האיש מאחורי ה

-PFIZERLEAK, סדרת ציוצים שהתחילה בפרסום נתונים מחוזה יצור ואספקה של פייזר לחיסון ה-COVID, שהוביל ל 8,156 ציוצים חוזרים, 2,723 ציטוטים של הציוץ, למעלה מ-11 אלף לייקים, למעלה מ-13 מליון אינטראקציות אורגניות, הוביל לחשיפה של החוזה הברזילאי עם פייזר שהיה חשוב בגלל אימות המקוריות שלו, והרבה יותר חשוב – אין סוף אזכורים, מאמרים, כתבות, ראיונות, ואפילו שאילתה בפרלמנט ההולנדי, שלא לדבר על איזכור בתוכנית של טאקר קרלסון. וחסימה שלי בטויטר.

כמה דוגמאות לכיסוי העולמי של מה שחשפתי:

צילום מסך של הפוסט המקורי, האיזכור בתוכנית של טאקר קרלסון, והחסימה שלי:

עיתון בשווצריה:
https://www.tagesanzeiger.ch/pfizer-waelzt-risiken-auf-kaeufer-ab-grosse-unterschiede-bei-preisen-567658377087

גרמניה:
https://www.youtube.com/watch?t=49&v=oIdqROF-P7A

צרפת:
https://www.francesoir.fr/societe-sante/pfizerleak-les-contrats-surprenants-vaccins-pfizer

שאילתה בפרלמנט ההולנדי:
https://www.fvd.nl/kamervragen-over-de-uitgelekte-contracten-met-pfizer

ראיון ראשון:
https://freeworldnews.tv/watch?id=61019c34a6e4831894d10788
ראיון שני:
https://www.redvoicemedia.com/2021/07/pfizerleak-author-of-viral-twitter-post-validates-document-live-on-stew-peters-show/

יש עוד הרבה יותר, נפסיק פה. מה שחשוב זאת החשיפה עצמה.

לפני שנמשיך הערה חשובה לעורכים:

כל מה שאתם קוראים כעת נכתב על ידי, והוא בחזקה של סקופים חדשותיים ברמה הגבוהה ביותר. לדברים שאני אשתף יש לא פחות מחשיבות לאומית. אבקש להתייחס לנושא ברצינות. חיי אדם תלויים בדבר!

כפי שתקראו למטה, אין שום מגבלה חוקית לפרסם את המידע הזה. זהו לא מאמר דיעה, מה שייראה לכם כ”דעות” הן תרגום לעברית של השירשור המקורי (עם שינויים קלים שנעשו בשביל להתאים את הציוצים העוקבים כתגובה לשרשור המקורי, כפי שהם מופיעים בבלוג שלי), ותרגום של הפוסטים בבלוג שלי. אני מספק את כל המקורות למטה, ואם חסר משהו אנא פנו אליי ואשמח לעדכן אתכם.

קוראים יקרים

מה שאתם עומדים לקרוא הוא מה שהוסתר מכם בקשר לחוזה של פייזר. המידע שותף עם עיתונאים ישראלים ונבחרי ציבור שבחרו שלא לפרסם אותו, ולכן החלטתי לפנות אל הציבור הישראלי דרך הפורום הכי פעיל שאני מכיר, בידיעה שמה שאני מפרסם הוא 100% חוקי ואינו עובר על שום חוק או תקנה. אחרי הקריאה של החשיפה שלי אתם תבינו מדוע המדינה ופייזר ניסו בכל כוחם למנוע את הפרסום של החוזה. זאת קריאה ארוכה, יש בה כמות אדירה של סקופים, ואחרי שתקראו תבינו בדיוק מה קורה כרגע.

הערה לטרולים:
מה שאני משתף אתכם בו הוא נושא החוזה של מדינת ישראל מול פייזר. זה לא קשור לאם אתם בעד חיסונים או נגד חיסונים – זה קשור לדמוקרטיה. בואו נשים את כל הדיונים האם אנחנו בעד או נגד חיסונים בצד ונתרכז בחשיפות של החוזים ומשמעותם. כל מי שלא יעשה זאת עובד עבור גורמים זרים.

באהבה
עדן

הכל התחיל ב-26 ליולי. בעקבות החלפת ציוצים עם דוקטור ערן טוך מאוניברסיטת תל-אביב, @erant, מומחה פרטיות. ערן טען שהוא קרא את החוזה המקורי שנחתם על פייזר ושאין שום סיבה לדרגה. שאלתי אותו איזה חוזה הוא ראה, והוא ענה לי שיש רק חוזה אחד, ושכל מי שחושב שיש עוד חוזים הוא חובב קונספירציות. מכיון שחוזה המחקר של ישראל עם פייזר הכיל איזכור ישיר לחוזה נוסף, הלכתי לגוגל, חיפשתי, ומצאתי. כיום לא תוכלו לראות כי טויטר צינזרה כל איזכור למה שכתבתי. המשתמש שלי בטויטר, EH_DEN@ חסום.

קצת רקע: אני פועל בתחום אבטחת המידע כבר שנים רבות. הייתי מנהל אבטחת מידע של בנק אנגלי, הייתי ראש צוות הצפנה של בנק ששימש כאחד מ-2 המסלקות הבנקאיות של אירופה, הייתי אחראי אבטחת מידע איזורי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה עבור חברת תרופות ענקית (MERCK או MSD),וגם אני מתמחה בתחום הפרטיות.

כשגיליתי את החוזה, הייתי בשוק לא קטן, לא רק בגלל הקלות של מציאתו (עוד על זה אחר כך) אלא הרבה יותר חשוב מה שקראתי בתוכו. כתור מישהו שקרא דיי הרבה חוזים בחייו המקצועיים זה היה החוזה הכי דראקוני שראיתי בחיי, והיו בו סעיפים שהם פשוט לא חוקיים על פי חוקי הגנת הצרכן בכל מדינה מערבית. החוזה הזה נראה לי אמיתי, למרות שלא היתה לי דרך לוודא אותו, החלטתי שאין שום סיכוי שמישהו יזייף כזה דבר, והחלטתי לפרסם.

אני רוצה שתבינו – כתור איש אבטחת מידע, לפרסם מסמך כזה הוא סוג של התאבדות מקצועית. צרוף השם שלכם באותו משפט עם המילה “הדליף” זה גזר דין מוות לקריירה שלי. אז למה עשיתי את זה? כי לא היתה לי ברירה, עוד בהמשך.

הסבר קטן על חוזים בכלל, ועל חוזים של חברות רפואיות בפרט:
חוזים הם כמו קוד של מחשב. הם סוג של תוכנה משפטית שמשתמשת בתוכניות קודמות (חוקים, תקנות וכדומה), כתור פונקציות שמאפשרות למי שמפעיל את התוכנית לקבל את התוצאות שמי שכתב את החוזה רצה. חוזים משפטיים של חברות תרופות בין-לאומיות נכתבים על ידי העורכי דין שעובדים במרכז שלהם, מועברים לעורכי הדין שעובדים ברמה האיזורית, והם עובדים עם משרדי עורכי הדין שחברות התרופות שוכרים בארצות בכדי להפעיל אותם בארצות.

זאת היתה הסיבה שעל פי הערכתי החוזה היה, בהתאמות מקומיות, אותו חוזה כמו שמדינת ישראל חתמה. לא הייתי בטוח, אבל החלטתי ללכת עם תחושת הבטן.

מכיון שבנוסף לעבודתי (או עבודתי לשעבר) כיועץ אבטחת מידע אני כרגע כותב את העבודה האקדמית שלי לתואר השני באבטחת מידע, שמתרכזת בתחום התודעה לאבטחת מידע, החלטתי לנצל את מה שלמדתי וליצור את השרשור הכי ויראלי שיכולתי.

אז יצרתי את הפוסט הכי ויראלי שיכולתי.
הנה שחזור של הפוסט המקורי:

PFIZERLEAK: חשיפת הסכם הייצור והאספקה ​​של PFIZER

פייזר

(שרשור)

רקע:
פייזר הייתה אגרסיבית ביותר בניסיון להגן על פרטי הסכמי החיסון הבינלאומיים שלהם ל- COVID19.

למזלי, הצלחתי להשיג אחד.

מכיוון שעלות פיתוח החוזים גבוהה מאוד ודורשת זמן רב (מחזורי סקירה משפטיים), כמו כל התאגידים, פייזר מפתחת תבנית משפטית סטנדרטית ומשתמשת בהסכמים אלה תוך התאמות קטנות יחסית במדינות שונות.

הסכמים אלה חסויים, אך למרבה המזל מדינה אחת לא הגנה מספיק טוב על מסמך החוזה, כך שהצלחתי להשיג עותק.

כפי שאתם עומדים לראות, יש סיבה טובה לכך שפייזר נלחמה להסתיר את פרטי החוזים האלה.

ראשית, בואו נדבר על המוצר:
ההסכם אינו מכסה רק ייצור של חיסונים ל- COVID19 ומוטציות שלו, אלא גם עבור “כל מכשיר, טכנולוגיה או מוצר המשמש לניהול או לשיפור השימוש או ההשפעה של חיסון כזה” .

אם תהיתם מדוע איברמקטין Ivermectin לא נבדק? ובכן, זה בגלל שההסכם שהייתה למדינות עם פייזר אינו מאפשר להן לברוח מהחוזה, מה שקובע כי גם אם תמצא תרופה לטיפול ב- COVID19 לא ניתן לבטל את ההסכם.

אספקת המוצר:

“פייזר לא תהיה אחראית לכל אי אספקת מינונים בהתאם לכל מועדי האספקה ​​המשוערים … ואף כישלון כזה לא ייתן לרוכש זכות לבטל הזמנות לכל כמות המוצר”.

“פייזר תחליט על ההתאמות הדרושות למספר המינונים ולוח הזמנים המגיעים לרוכש … על בסיס עקרונות שיקבעו פייזר … החותם ייחשב כמסכים לכל שינוי.”

רק כדי להבהיר:
“הרוכש מוותר בזאת על כל הזכויות והזכויות שיש להן בחוק, בהון עצמי או בדרך אחרת, הנובעות או קשורות ל: .. כל כישלון של פייזר באספקת המינון החוזי בהתאם לתוכנית האספקה.”

שוב: “בשום פנים ואופן פייזר לא תהיה כפופה או אחראית לכל עונשי אספקה ​​מאוחרים.

לא ניתן להחזיר את המוצר, לא משנה מה:

“פייזר לא תקבל, בשום פנים ואופן, החזרות של המוצר (או כל מנה) … אסור שיתקיים החזרת מוצר בשום מקרה.”

עכשיו לסוד הגדול:
מחיר של 12 דולר ליחידה לכמות של 250 אלף יחידות.

מצחיק שזה המחיר לכמות קטנה של מינונים כאשר פייזר גבתה 19.50 דולר למנה מהממשל האמריקאי. משלמי המסים בארה”ב נדפקו לפייזר, אך כפי הנראה ישראל שילמה הרבה יותר …
“פקיד אחד ממשרד הבריאות, ירון ניב, אמר בראיון נפרד לקאן כי כל מנה עלתה לישראל 62 דולר.”

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-israel-idUSKBN2950UC

(אם זה נכון אז) ראש ממשלת ישראל באותה תקופה, בנימין נתניהו, שהיה ידוע בכינויו “הקוסם” הוא אכן קוסם – הוא קיבל את ישראל לשלם פי 5 יותר מאלבניה וגרם לאנשים לסגוד לו על העסקה הגרועה הזו.

באשר לתשלום, אין למדינה זכות “לעכב, לקזז, להחזיר או לחייב את כל הסכומים המגיעים לפייזר, בין אם במסגרת הסכם זה ובין אם אחרת, כנגד כל סכום אחר המגיע לו (או שאמור להיות משולם) לפייזר או לשותפיה.”

מוצרים פגומים:
הדרך היחידה לקבל זיכרון היא אם אתה יכול להוכיח תקלה ביצור מול סטנדרט ה-cGMP.

“להבהרה, הרוכש לא יהיה רשאי לדחות כל מוצר המבוסס על תלונות שירות, אלא אם המוצר אינו תואם באופן מהותי למפרטים או ל- cGMP.”

הסכם זה הוא מעל כל חוק מקומי במדינה.

השפעות ויעילות לטווח ארוך:

“הרוכש מכיר (בכך ש) … ההשפעות והיעילות לטווח הארוך של החיסון אינן ידועות כרגע וכי יתכנו השפעות שליליות של החיסון שאינן ידועות כרגע.”

סיום חוזה:
קיימים סעיפים לגבי אפשרות סיום, אך למעשה, כפי שראית עד כה, אין לרוכש כמעט דבר שיכול להיחשב להפרה מהותית, בעוד שפייזר יכולה לעשות זאת בקלות אם הם לא מקבלים את כספם או אם הם סבורים שכן.

עליך לשלם לפייזר עבור המינונים שהזמנת, לא משנה כמה צורכת, ללא קשר אם פייזר אישרה את זה (זה היה אישור לפני האיחוד האירופי) או אם הם סיפקו את המינון החוזי בהתאם לכל תאריכי האספקה ​​המשוערים שנקבעו כאן.

הרוכש מסכים בזאת לשפות, להגן ולשמור על פייזר, ביונטק (ו) בנות שותפיהן … מנגד כל תביעה, תביעה, פעולה, דרישה, הפסד, נזקים, התחייבויות, הסדר, עונשים, קנסות, הוצאות והוצאות … ”

המדינה חייבת להגן על פייזר:
“(פייזר) תודיע לרוכש על הפסדים בגינם היא מבקשת שיפוי … עם הודעה כאמור, הרוכש ייקח מיד התנהלות ושליטה בהגנה על תביעות שיפוי כאלה מטעם (פייזר)”

עם זאת, “לפייזר תהיה הזכות להשתלט על הגנה כאמור … והרוכש ישלם את כל ההפסדים, לרבות, ללא הגבלה, שכר טרחת עורכי הדין הסבירים והוצאות נוספות.”

פייזר מוודאת שהמדינה תשלם על הכל:
“עלויות והוצאות, כולל … שכר טרחה והוצאות של יועץ, שנגרמו על ידי השפות(ים) בגין כל תביעה בשיפוי, יוחזרו על בסיס רבעוני על ידי הרוכש”

אחריות:
“זה לא יכלול, וגם לא יהווה, ביטוח אחריות מוצר לכסות תביעות צד שלישי/חולים וביטוח אחריות כללית כאמור לא ישפיע על חובת השיפוי של הרוכש כמפורט בהסכם זה.”

אין גבול לאחריות המדינה במקרה של:
“השיפוי שניתן על ידה לפי סעיף 8 (שיפוי)” או אם הרוכש לא שילם לפייזר “

הרוכש מוותר על כל זכות לחסינות, הוא מוותר על כל חוק שעלול לכסות את החובה לשלם פיצויים לפייזר.
הערה: לבית המשפט בניו יורק יש את היכולת להחזיק בנכסים בינלאומיים של מדינה אם המדינה נכשלה בחוזה.

תנאי אספקה: על הרוכש לספק לפייזר הגנה מאחריות לתביעות ולכל ההפסדים, עליו ליישם באמצעות דרישות סטטוטוריות או רגולטוריות, והספקת המאמצים הללו תהיה לשיקול דעתה הבלעדי של פייזר.


סודיות, חלק 1:
“כל נמען ישמור על אופיו הסודי והקנייני של המידע הסודי של הצד החושף באותה מידה של זהירות כפי שהוא מחזיק במידע סודי או קנייני משלו”

סודיות, חלק 2:
“הנמען יחשוף מידע סודי רק לנציגיו שיש להם צורך לדעת מידע סודי כזה כדי למלא את התחייבויותיו על פי הסכם זה”

סודיות, חלק 3:
יש לשמור על החוזה בסודיות למשך 10 שנים.
למה 30 שנה בישראל?

“הוראות סעיף 10 זה (מידע סודי) ישרדו את סיומו או תוקפו של הסכם זה לתקופה של עשר (10) שנים”

בוררות וחוקים:

הבוררות צריכה להיעשות בניו יורק, בהתאם לכללי הבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית, החלים על פי חוקי מדינת ניו יורק, ארה”ב.

אם הוטל משרד ספציפי לשמירה על החוזה עליו להמשיך כך:
“… ניסיון הקצאת זכויות או הקצאת משנה של חובות ללא הסכמה מראש ובכתב של הצדדים האחרים יהיה בטל ובלתי יעיל”.


לבסוף, לאחר שסיימתי לעבור על החוזה המסכם את כל האלמנטים החשובים בו, הגיע הזמן לחשוף את שם המדינה ממנה הוא הודלף.

והמנצחת היא … אלבניה!

נתקלתי לראשונה במסמך בשם KONTRATEN-E-PLOTE שמתורגם ל”קרא את החוזה המלא “.

רק מאוחר יותר גיליתי שמדובר באתר אלבני שפרסם אותו בינואר 2021. מגיע להם כל הקרדיט על הדלפת המסמך, ולעיתונאים ברחבי העולם מגיע הבושה על כך שלא גילו ודיווחו עליו.

הערות לאחר הסקירה:

מדינות עשויות לטעון שהן ניהלו משא ומתן על עסקה טובה יותר, אך על סמך הראיות שקיבלנו מדרום אמריקה נראה שהחוזה הזה אמיתי, וכי הוא דומה למה שהיה בשימוש ברחבי העולם.

https://www.thebureauinvestigates.com/stories/2021-02-23/held-to-ransom-pfizer-demands-governments-gamble-with-state-assets-to-secure-vaccine-deal

החוזה הזה גרוע יותר ממה שזה נראה.
נוהלי הייצור הטובים כיום (CGMP) מוסדרים על ידי ה- FDA.
cGMP לא יספר לך דבר על mRNA, מכיוון שמעולם לא היה לנו חיסון cGMP של mRNA, כך שלא תוכל להוכיח רשלנות cGMP.

נשיא לשעבר של פייזר בברזיל ומנכ”ל אמריקה הלטינית העיד בפני הוועדה הברזילאית כי PFIZER דרש את התנאי הזהה לרכישת חיסונים … מכל המדינות.
ציטוט:
“הנשיא לשעבר של פייזר בברזיל וכיום מנכ”ל פייזר באמריקה הלטינית, קרלוס מוריו אמר היום בעדותו לוועדה לבדיקת ההתנהלות של הממשלה הברזילאית בנוגע לקורונה כי הסעיפים שהציעה חברת התרופות להצעת חיסונים לברזיל אינם “קיצוניים”, כפי שהצהיר שר הבריאות לשעבר של ברזיל, אדוארדו Pazuello. לדברי מורילו, פייזר דרשה מכל המדינות את אותם התנאים לרכישת חיסונים נגד covid-19.”
מקור:
https://www.youtube.com/watch?v=PTAxv-WLr2A

====================================
סוף השירשור המקורי. כיום אם תבקרו אותו תראו שהכל צונזר. טויטר חסמה אותי לחלוטין.

https://twitter.com/eh_den/status/1419653002818990085

פירסמתי והטויטר התפוצץ. 500 אלף אינטרקציות.

למחרת היתה בידי העדות המושלמת החוזה של פייזר עם ברזיל. הפעם זה לא היה סתם קובץ מחשב, זה היה קובץ שהיה חתום בחתימה דיגיטלית, מה שאיפשר לי לוודא את החתימה שלו. שוב, הסיבה שגיליתי אותו היתה חיפוש של מקורות פתוחים, ובגלל וועדת החקירה הברזילאית מצאתי אותם.

הערה לפני שנמשיך:
האינטרנט מלא במידע שאי אפשר לאמת אותו. זה נדיר מאוד שאתה מוצא קובץ עם חתימה דיגיטלית של חוזה כפי שהיה בידי. כפי שתראו עוד מעט, לא שהחוזה הברזילאי היה כמעט זהה לחוזה האלבני, יש בידי כיום עדות של פייזר שמודיעה לברזיל שהחוזה הזה מכיל את אותם הסעיפים שמדינת ישראל התחייבה אליהם!!! הנה הציטוט, המקור למטה…

“מדינות כמו ארצות הברית, יפן, ישראל, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, מקסיקו, אקוודור, צ’ילה, קוסטה ריקה, קולומביה ופנמה, כמו גם האיחוד האירופי ומדינות אחרות, הבטיחו כמות מינונים כדי להתחיל את חיסון אוכלוסיות, באמצעות הסכם המקיף את אותם סעיפים שהוצגו לברזיל.”

הנה מה שכתבתי בבלוג שלי, שנקרא תחושת מודעות, ובו אני פרטתי באופן מלא את החוזה הזה ועובדות חדשות שגיליתי בו:

בעקבות השיחה הנהדרת שניהלתי עם סטיו פיטרס בתוכניתו , חשבתי להרחיב מעט על החוזה הברזילאי.

ראשית, אם לא צפיתם בפרק, אני ממליץ לכם בחום לעשות זאת.

עכשיו, בואו נדבר קודם כל אם החוזה אמיתי או לא .

ציר זמן של החוזה
ב- 3 במרץ 2021 הופיעה ההודעה הבאה ב” Diario Official Da Uniado “(היומן הרשמי של האיחוד) המהווה את העיתון הלאומי של הרפובליקה הפדרלית של ברזיל.

הודעת ויתור על הצעות מחיר – UASG 250005 המחלקה ללוגיסטיקה בבריאות במזכירות ההנהלה של משרד הבריאות מפרסמת את כוונתה להתקשר עם חברת Laboratórios Pfizer LTDA, על ידי ויתור על תהליך הגשת הצעות המבוסס על סעיף 2, פריט א ‘, של אמצעי זמני מס ‘1.026/2021, רכישת 100,000,000 מנות של חיסון CORONAVÍRUS COVID-19, SARS-COV-2, INJECTABLE, שיימסר עד דצמבר 2021. כוונה זו תאשרור לאחר השלמת ההוראה הפרוצדורלית המתנהלת. תהליך 25000.171832/2020-92. מנהלת המחלקה ללוגיסטיקת בריאות רוברטו פאריירה דיאס

ב- 15 במרץ, באותו פרסום, הוסבר ויתור על הצעות המחיר.

תמצית ויתור הצעות מס ’19/2021-UASG 250005
מינים: מס’ תהליך: 25000.171832/2020-92. אובייקט: רכישת חיסון מוזרק ל-COVID19 (CORONAVIRUS, SARS-COV-2), (Comirnaty ™ חיסון). סה”כ פריטים: 01. בסיס משפטי: סעיף 2, סעיף I, של אמצעי זמני מס ‘1.026/2021. הצדקה: רכישת חיסונים ואספקה ​​לחיסון נגד קוביד -19. הכרה ביום 15/3/2021. MARCELO BATISTA COSTA – סגן רכז הכללי של תשומות בריאות אסטרטגיות. אישור ביום 15/3/2021. ROBERTO FERREIRA DIAS – מנהל המחלקה לוגיסטיקת בריאות. ערך גלובלי: 5,630,060,241.00 R $. קבלן: Pfizer Export BV, המיוצג על ידי Laboratórios Pfizer Ltda, CNPJ: 46.070.868/0036-99. ערך: 5,630,060,241.00 BRL.

החוזה עצמו נחתם ב -18 במרץ. להלן הפרטים כפי שמופיעים במאגר המסמכים הברזילאי:

תוכלו לאמת בעצמכם אם תיכנסו למאגר המסמכים של ממשלת ברזיל כאן:
https://sei.saude.gov.br/sei/controlador_externo.php?acao=documento_conferir&acao_origem=documento_conferir&id_orgao_acesso_externo=0&lang=en_US

-CRC-ותשתמשו בקוד האימות: 0019603551 עם ה

A550AF8

חתימות

ראשית, המידע בצד של פייזר:

זוהי חתימתו של נציג חברת פייזר, שתוכל לאמת כי מדובר באדם (אישה) אמיתית שהיא מנהלת ב- Pfizer Export BV כאן:

http://opencorporates.al/en/nipt/66254302

להלן מידע על Pfizer Export BV , החולק את אותה כתובת רשומה כמו:

Pfizer Australia Holdings BV , Pfizer BV , Pfizer Development BV , Pfizer East India BV , Pfizer Eastern Investments BV , Pfizer Enterprise Holdings BV , Pfizer Global Holdings BV , Pfizer Himalaya Holdings Coöperatief UA , Pfizer Manufacturing Holdings LLC , Pfizer Manufacturing LLC , Pfizer Mexico Holding BV , Pfizer OTC BV , Pfizer PFE AsiaPac Holding BV , Pfizer PFE Australia Holding BV , Pfizer PFE Eastern Investments BV ,Pfizer PFE Global Holdings BV , Pfizer PFE Ireland Pharmaceuticals Holding 1 BV , Pfizer PFE Service Company Holding BV , Pfizer PFE Spain BV , Pfizer PFE Turkey Holding 1 BV , Pfizer Pharmaceuticals Global BV , Pfizer Production LLC , Pfizer R&D Holding BV , ו … Pfizer ונצ’רס LLC .

https://www.transfirm.nl/nl/organisatie/662543020000-pfizer-export-b.v.?lang=en

והנה החתימה הברזילאית המתורגמת ל: “מסמך שנחתם אלקטרונית על ידי רוברטו פריירה דיאס, מנהל המחלקה הלוגיסטית, בתאריך 18/3/2021, בשעה 20:59, על פי זמן רשמי של ברזיליה, המבוסס על אמנות. 6, סעיף 1, לצו מס ‘8.539, מיום 8.10.15; ואמנות. 8, לפקודה מס ‘900 מיום 31 במרץ 2017. ”

עוד מעט אספר לכם עוד על מר רוברטו פריירה דיאס.

חוקיות המסמך בחתימה דיגיטלית
למי שרוצה לקרוא עוד אודות חוקיותם של מסמכים חתומים דיגיטלית (חתימה אלקטרונית) כמסלול ביקורת שעליו מסתמכים כראיה מרכזית, כמחייבת מבחינה משפטית, השימוש בו לצורך הגשת בתי משפט ולתביעות ייצוגיות ונושאים קשורים יכולים לקרוא עוד את DocuSign סקירות טכניות הקשורות משפט בארה”ב וכדי משפט קנדי , עובדת חתימות דיגיטליות ניתן להשתמש כדי לבצע מסמכים, כוללים שם יש דרישה סטטוטורית חתימה, על פי ועדת החוק בבריטניה … ואני יכול להמשיך עוד ועוד. להלן הקישורים:
https://www.docusign.com/sites/default/files/resource_event_files/Court%20Support_WPHM071519LEGPUBUS%20%281%29.pdf
https://www.docusign.com/sites/default/files/na_canada_court_support_for_electronic_signatures_in_canada_2020.pdf
https://www.lawcom.gov.uk/electronic-signatures-are-valid-confirms-law-commission/

בואו נמשיך.
בעקבות בקשת מידע מס ‘379/2021 (0019747954), שכתב סגן הפדרלי גוסטבו פרוט, שביקש הבהרה לגבי המידע המועבר בפרסום מוסדי ברשתות חברתיות ובטלוויזיה בנוגע לרכישת יותר מ -560 מיליון מנות חיסונים נגד COVID-19 , מחלקת לוגיסטיקת הבריאות במשרד הבריאות נענתה לבקשה ב- 7 באפריל 2021 באמצעות “הערה טכנית מס ‘7/2021-DLOG/SE/MS”, חתומה על ידי לא אחר מאשר רוברטו פריירה דיאס, מנהל המחלקה הלוגיסטית.

בבקשת המידע נשאלו 3 שאלות:

1) האם הייתה רכישה/משא ומתן אפקטיבי של 560 מיליון מנות או רק אינדיקציה לכוונת הרכישה?
2) אם התשובה למעלה היא כן, מהן המעבדות/היצרניות איתן ביצע המשרד את הרכישה?
3) מה עלות ההפקה וההצבה ברשתות החברתיות ובמדיה (רדיו וטלוויזיה) של הפרסום שמפרסם את הרכישה הנ”ל?

בתגובה, במאמר 2.4, כתב המנהל: “בתגובה לדרישה זו, הנתונים המרכזיים בנוגע לחוזים שנחתמו על ידי משרד הבריאות לרכישת חיסונים נגד COVID19 מפורטים להלן:”

להלן הטבלה המלאה:

כמו בעבר, אתה יותר ממוזמנים לאמת את המידע, באמצעות קוד האימות 0019910827, וקוד ה

– CRC 3722E1DD

באתר הבא:
https://sei.saude.gov.br/sei/controlador_externo.php?acao=documento_conferir&acao_origem=documento_conferir&id_orgao_acesso_externo=0&lang=en_US

שימו לב שמחיר זה תואם את המחיר כפי שמופיע בנספח ב ‘בחוזה עצמו:

נראות חוזים:
על פי אתר משרד הבריאות הברזילאי ,

“כל החוזים או הרכישות שנעשו על פי חוק זה יהיו זמינים באופן מיידי באתר רשמי ספציפי ברשת האינטרנט (אינטרנט), המכיל, בהתאם לצורך, בנוסף למידע הקבוע בסעיף 3 לאמנות. 8 לחוק מס ‘12,527, מיום 18 בנובמבר 2011, שם הקבלן, מספר הרישום אצל שירות ההכנסות הפדרלי של ברזיל, תקופת החוזה, הערך ותהליך הגיוס או הרכישה המתאים “.

שוב, תוכלו לבדוק שם את פרטי החוזה.

תיקון להצהרה שהבאתי בראיונות שלי
לפני שנמשיך, תזכורת על רוברטו פריירה דיאס. הסיפור הוא כדלקמן, על פי חדשות החדשות הברזילאיות (באמצעות גוגל טרנסלייט):

נשיא ועדת החקירה הפרלמנטרית של קוביד, עומר עזיז, כלא את מנהל הלוגיסטיקה לשעבר במשרד הבריאות, רוברטו פריירה דיאס, באשמת שקר במהלך עדותו. “התקשר למשטרת הסנאט. אתה מוחזק בידי נשיאות הוועדה לחקר נכונות הממשלה לקורונה”, אמר עזיז, שהאשים אותו בעדות שקר. דיאס נקרא להסביר את ההאשמות כי היה מבקש שוחד של 1 דולר למנה של חיסון במשא ומתן. לחצו על פקיד במשרד לזרז את רכישת קובקסין, סוכן חיסון המיוצר בהודו.

בראיונות שלי אמרתי כי רוברטו פריירה דיאס מבקש שוחד של 2 מיליון דולר … וכפי שאתה יכול לראות מהמידע למעלה, הנתון האמיתי הוא 20 מיליון דולר. דיסלקציה מקסימה שלי. מאוחר יותר הוא שוחרר בערבות .

אימות מסמך DOCUSIGN
לפני שנמשיך לחוזה עצמו, להלן האימות שעשיתי כדי להבטיח שהמסמך החתום דיגיטלי שהיה ברשותי הוא נכון:

והנה 5 דקות הדרכה של המערכת והתהליך ששימש את ממשלת ברזיל על מנת לחתום על החוזה עם פייזר:

החוזה הברזילאי – התנאים
אז, לאחר שהוכחנו מעבר לכל ספק סביר שהחוזה הזה אמיתי, בואו נבחן אותו שוב, כי יש בו סודות וגילויים משמעותיים (ברור שאני מתכוון לגרסה האנגלית של החוזה שכתוב בעמוד 27). אנו מתחילים במונחים, שכן יש להם השלכות משמעותיות על טיבם של סעיפים.

מאמצים סבירים מבחינה מסחרית

בסעיף 1.9, Pfizer מוודאת שכל עיכוב או בעיות במוצר שלהם ייכנסו למאמץ סביר מבחינה מסחרית. “המאמצים … של פייזר להשיג יעדים רלוונטיים … שחברה בעלת מיקום דומה … תשתמש בה כדי להשיג מטרה דומה … בהתחשב ב … הסיכונים, אי הוודאות … תוך התחשבות … נושאים אמיתיים ופוטנציאליים של בטיחות ויעילות … (ו) היכולת לייצר או להשיג אספקה ​​נאותה של המוצר או כל רכיב או חומרים המשמשים בייצור המוצר “.

אחרי הכל, מדובר בטיפול חדשני, אף חברה אחרת לא מתחרה איתם בתחום ה- mRNA (למודרנה אין יכולת לייצר כמו פייזר), כך שסעיף זה נותן יכולת רבה לפייזר לטעון כי כל בעיה שעלולה לגרום ייצור או אספקה ​​או בטיחות נכללים במאמציהם הסבירים מבחינה מסחרית להגשים את הצד שלהם בעסקה.

cGMP

פייזר תתחייב מאוחר יותר לשיטות ייצור טובות נוכחיות. הבעיה היחידה היא – למרות שיש “תקני זהב” בכל הנוגע לייצור חיסונים רגילים, ה- mRNA הוא חיה אחרת לגמרי. זוהי טיפול גנטי, וככל שאני לא יכול למצוא סטנדרטים כאלה לטכנולוגיית mRNA.


פגם סמוי

לדברי פייזר, מוצר נחשב פגום רק אם הוא אינו מאשר את מפרט המוצר, לא אם הוא אינו מבצע בצורה לא נכונה את מטרתו. זכור כי לפייזר יש רכיבים בחיסון שהם קנייניים, כולל חלק מהקוד הגנטי (ב- 3-‘UTR). אין דרך להוכיח פגם סמוי באלה.

חיסון (?)

לדברי פייזר, החיסונים שהם מוכרים מיועדים למניעת המחלה האנושית COVID-19 או כל מחלה אנושית אחרת , בכל מקרה אשר נגרם על ידי כל אחד מהנגיפים SARS-CoV-2 , ו/ או כל או אחר הקשור לזה זנים , מוטציות, שינויים (הערה לקוראי רוטר – MODIFICATIONS שזה משמעותו שינויים שמישהו עושה בנגיף) או נגזרות מהאמור לעיל.

המשמעות היא גם “כל מכשיר, טכנולוגיה או מוצר המשמש במינהל או לשיפור השימוש או ההשפעה של חיסון כזה” וכל שילוב.

חוזה זה מכסה חיסונים של פייזר בין אם נרכשו על ידי ברזיל ובין אם לא:
“… שנרכש על ידי הרוכש בכל אמצעי בין אם על פי ההסכם ובין אם באמצעות כל רכישה או
תרומה אחרת לרבות מצד שלישי כלשהו או אחר, בין אם מורשה בהתאם לסעיף 2.1 ובין אם נרכש לפני ביצוע הסכם זה או לאחר ביצועו. . ”

החוזה הברזילאי – האספקה
אתה לא יכול לצאת מהחוזה

המוצר שפייזר מוכרת נמכר על פי תקנות אישור חירום. אם יהיה מוצר שיכול לטפל במחלה, תרופה, אישור זה על פי ה- FDA חייב להתבטל. על פי החוזה, גם אם יימצא טיפול כזה, לא ניתן לבטל חוזה זה. מצטער, איברמקטין.


אתה יכול לקבל אותו רק מפייזר ומהספקים המורשים, ואסור לך למכור אותו לאף אחד ללא אישור של פייזר.

הזמנה חדשה? חוקים חדשים!

אם אתה זקוק למינונים נוספים, ייתכן שפייזר “תודיע לרוכש על תנאים נוספים או מתוקנים שפייזר תדרוש בקשר להזמנה נוספת כזו.”

מוֹנוֹפּוֹל

פייזר עשויה לספק לך מינונים ממדינות אחרות. זכור, פייזר שולטת במוצרים שלהם, גם לאחר ששילמת וקיבלת אותו.

מחסור, חלק 1 (2.5 א):

אם פייזר לא תוכל לספק את הסכום שהתחייבו לו בזמן, הם היו מחליטים כמה ומתי תקבל המדינה, ו”הרוכש ייחשב כמסכים לכל שינוי.”

מחסור, חלק 2 (2.5 ב)

“הרוכש מוותר בזאת על כל הזכויות והתרופות שיש להן בהתאם לחוק, בהון עצמי או בדרך אחרת. (בגין) כישלון של פייזר לא למסור את המינון החוזי בהתאם לתוכנית האספקה.”

מחסור, חלק 3 (2.6)

“בשום פנים ואופן פייזר לא תהיה כפופה או אחראית לכל עונשי אספקה ​​מאוחרים.”

מחיר הרכישה

כבר דיברנו על זה – 10 $ לכל מנה, עם תשלום מראש של 2 $ לכל מנה, או 200 מיליון דולר, אשר פייזר עשויה לספק.

אתה חייב לשלם

הרוכש אינו רשאי “לעכב, לקזז, להחזיר או לחייב את כל הסכומים המגיעים (או להיות חייבים) לפייזר”, ללא קשר למה שקורא באמת (אם מסופק בזמן או לא, או בכלל לא).

cGMP – חלק ב ‘.

מהו cGMP למוצר mRNA שמעולם לא אושר לבני אדם? האם הטיפול הגנטי עצמו אינו מכוסה על ידי cGMP?

אין מספרים סידוריים, אין אפשרות לבדיקה, אין אפשרות לדרישות ספציפיות מצד הרשויות המקומיות.

“פייזר לא תסכים לבקש בדיקות מקומיות או לבקש פרוטוקול שחרור אצוות או בקשות לדגימות למטרות בדיקה” !!

הערה לגבי מספר אצווה: בדרך כלל, כל חיסון המיוצר חייב להכיל מידע הקשור לאצווה, כדי לאתר אותו במקרה של תגובה שלילית לחיסון. ישנם פרוטוקולים לחיסון ילדים, למשל, ואחד המרכיבים החשובים ביותר בהכשרת מי שמזריק חומר כלשהו לגוף האדם הוא רישום פרטי המספר סידורי ומספר האצווה של המוצר (לצד השעה, התאריך, מיקום, מי ניהל אותו וכו ‘)
המוצר הזה הוא ללא כל מספר סידורי וללא פרטי אצווה, ואם נניח שיש אצוה שהיא פגומה וגורמת למוות, אז היעדר מידע על אצווה יהפוך אותו לבלתי ניתן לאיתור, ולכן יקטין באופן דרסטי את היכולת לדרוש פיצוי. כמו כן, שקול את העובדה שמדובר במוצר אשר על פי היצרן שלו לא ידוע השפעות ארוכות טווח. ללא מידע הקשור לאצווה בזמן ההזרקה, יהיה כמעט בלתי אפשרי להוכיח זאת אם תתגלה תגובה שלילית לטווח ארוך.

דחיית מוצר

אתה יכול לדחות רק על פגם cGMP או סמוי (ראה לעיל), אך זכור – אינך מורשה לבדוק את המוצר !!!!

אם אתה עדיין רוצה להגיש תלונה, פייזר תבדוק ותגיד לך אם הם יחליטו אם משהו לא בסדר או לא, הרי אסור לך לבדוק, או לגרום לזה להיבדק על ידי צד שלישי.

החזרה קטלנית

על הרוכש לשלם עבור כל הוצאות ההחזרה, אלא אם כן הוא יכול להוכיח כי פייזר ביצעה “מעשה פסול, מבוצע ברצון וביודעין ללא הצדקה משפטית או עובדתית, מתוך כוונה לגרום להשפעות המזיקות”.

הרוכש מאשר בזאת שאין חוקים שיכולים להתנגש עם חוזה זה.

אבל הייתה לי אחריות !!!
לא, למעשה אין לך אחריות, אפילו לא ל”כושר (של המוצר) למטרה מסוימת. (לדוגמא לחסן)”

“הרוכש גם מכיר בכך שההשפעות ארוכות הטווח וההשפעה של החיסון אינן ידועות כרגע וכי יתכנו השפעות שליליות של החיסון שאינן ידועות כרגע. יתר על כן, ככל שניתן, הרוכש מכיר בכך שהמוצר לא יכיל מספר סידורי”.

6.3 זכויות סיום הדדיות.
כאשר אתם רואים את עיתון הניו-יורק טיימס בכתבה שאומרת שה- FDA עומד לתת לפייזר אישור לחיסון שלהם בתחילת החודש הבא (תחילת ספטמבר):

הסיבה האמיתית היא כנראה זאת:

“במקרה: (א) המוצר לא יקבל הרשאה עד 30 בספטמבר 2021 … אז כל צד רשאי לסיים הסכם זה בהודעה בכתב לצד השני.

בּוּם

ההסכם ימשך 2 שנים

לפייזר יש שנתיים לספק את מה שהבטיחה. אם הם יעשו. זכרו – אין הבטחה!


החוזה הברזילאי – שיפוי (הגנה משפטית) (במקרה של מחלות ומוות כתוצאה מהחיסון)

משרד הבריאות (שחתם על החוזה) והממשלה מתחייבים להגן על פייזר מפניכם:

הרוכש מסכים בזאת לשפות, להגן ולגונן על חברת פייזר, BioNTech, כל אחת מהשותפות שלה … וכל אחד מהקצינים, הדירקטורים, העובדים והסוכנים והנציגים האחרים … מפני ונגד כל תביעה, תביעה, פעולה, דרישה, הפסד, נזקים, התחייבויות, התנחלויות, עונשים, קנסות, הוצאות והוצאות, בין אם הם נשמעים בחוזה, עוולה (קביעה), קניין רוחני או כל דבר אחר (הפסדים) שנגרמים כתוצאה מהחיסון, הנוגעים לו, או הנובעים מהחיסון, כולל … רישום, ניהול, אספקה ​​או שימוש בחיסון “

לפייזר יש את האפשרות להתגונן, או לדרוש מהמדינה לבצע את ההגנה (בפיקוח על פייזר). כל הסדר או הסכם חייב להיות מאושר על ידי פייזר. פייזר שומרת על הזכות “לשתף פעולה באופן סביר עם הרוכש להגנה על כל תביעה בגין שיפוי המבוסס על ידי הרוכש”.

לפייזר הזכות להשתתף בכל הליך משפטי במסגרת ההגנה.


אם פייזר תגיד שמדינה לא מתגוננת מספיק, היא תשתלט על התיק המשפטי (והמדינה תיאלץ לשלם עליה)

גם אם בית משפט יחליט שיש מקום לפיצוי, המדינה חייבת לשלם את כל ההוצאות הקשורות לבית המשפט לפייזר מדי רבעון.

החוזה הברזילאי – אחריות על המוצר
המדינה צריכה לקבל ביטוח עבור הביצוע של המוצר, כי ” בשום מקרה, פיזר וחובותיה לא יהיו אחראים לקונה … על כל התחייבויות של הרוכש כלפי צד שלישי, לרבות, ללא הגבלה, באמצעות תרומה, שיפוי או בגין כל תביעה שבגינה הרוכש יצטרך לשפות את פפיזר אם תביעה זו תוגש ישירות כנגד פפיזר. “

או במילים אחרות – אם מישהו תובע את פייזר ומנצח, המדינה חייבת לשלם על כך, כך שהוא צריכה להיות מבוטחת.

האחריות הכוללת של פייזר היא עלות החוזה, לא שקל/סנט/פזו יותר.

סעיף השגרירויות (ורזרבות הבנק וכל נכס אפשרי)

“הרוכש … מוותר על כל זכות חסינות שיש לה או לנכסיה או לרכוש בעתיד, לרבות נכסים הנשלטים על ידי כל סוכנות, מכשור, בנק מרכזי או סמכות מוניטרית של ברזיל, בגין כל בוררות לפי סעיף 12.2. (בוררות) או כל הליך משפטי אחר … בין אם הוא בברזיל או בכל תחום שיפוט זר אחר, לרבות אך לא רק חסינות מפני תפיסה זהירה של כל נכסיה “.

ניו יורק, ניו יורק

“הרוכש, בשם עצמה ומדינת ברזיל, נכנע במפורש ובלתי הפיך לסמכות השיפוט של בתי המשפט בניו יורק, או כל בית משפט אחר בעל סמכות שיפוט מוסמכת”

אי אפשר לשנות את החוק

” הרוכש מוותר גם במפורש ובלתי הפיך על החלת כל חוק בכל תחום שיפוט שעלול להגביל או לכפות את חובתו לשלם נזקים הנובעים או בקשר עם תביעות כלות. “

“הרוכש (זה) … ימשיך להיות בעל (חוקים) ומימון הולם … (כדי) למלא את חובות הכניסה ולספק הגנה נאותה (לפייזר ו) ישמור על (חוקים) ומימון … כל עוד יש צורך”

החוזה הברזילאי – סודיות
בסעיף 1.11 הוגדר כי “מידע סודי כולל, ללא הגבלה, את תנאי הסכם זה”.

בסעיף 1.18 תואר כי “צד גילוי ” פירושו שהצד או כל אחד ממתנגדי הסכומים שלה, החושף, או גורם לחשוף, מידע סודי לצד השני או לכל אחד מחבריו .

בסעיף 1.48 תואר “הנמען” כ”מפלגה המקבלת מידע סודי מהצד השני. “. במקרה זה, החוזה התקבל על ידי המדינה מפייזר.

בחזרה ל 10.1: אי שימוש וחשיפה:

החוזה חייב להישאר בסודיות קפדנית, אסור לחשוף מדינות לצד שלישי ללא אישור הצד השני.
אם נדרשת שיתוף החוזה עקב הנחיה חוקית או ממשלתית, על המדינה ליידע את פייזר מראש על מנת שתוכל למנוע זאת.
אם המדינה לא הצליחה להגן מפני חשיפה, היועץ המשפטית צריך לצנזר בקטעים שלדעתם אסור לחשוף אותם.
המדינה אינה רשאית לחשוף את הסעיפים הפיננסיים או את סעיפי השיפוי .

סודיות המשך:

כל הפרה של הסודיות (של חוזה זה) תיחשב לאחריותו של הנמען שחשף אותו לצד שלישי (נציג):

החוזה חייב להישמר בסוד למשך 10 שנים.

פתרון סכסוכים (12.1)

יש לערוך פתרון של מחלוקות בניו יורק, ניו יורק, ארה”ב.

ארביטציה

הבוררות חייבת להתבצע על פי כללי הבוררות של בית הדין הבינלאומי לבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית (“ICC”).
יש לשמור על הבוררות בסוד (רשימת חריגים כלולה)
עלויות הבוררות, לרבות, ללא הגבלה, הוצאות משפט סבירות של הצדדים, יהיו בצד המפסיד.

פִּרסוּם:

אסור למדינה לציין את שם פייזר ללא אישור של פייזר.
אסור למדינה לחשוף את קיומו של החוזה, את הסעיפים שהוא מכיל ולא את תוכנו, או את סוג הקשר עם פייזר ללא הסכמת פייזר.
כל הודעה לעיתונות בנוגע להסכם כפופה לאישור פייזר.

חוק מסדיר:

החוק המסדיר חוזה זה הוא חוקי מדינות ניו יורק, ארה”ב, (לא חוקי המדינה).

שותפים:

החוזה מגן על פייזר וכל שותפיה (למשל BioNTech, כל חברות הבת של פייזר וגופים משפטיים וכו ‘)
כל הפסד של השותפים עקב הפרת החוזה ייחשב כהפסד של פייזר ויפעל בהתאם.

קבלנות משנה:

זכור – חוזה זה נחתם עם משרד הבריאות (מטעם ממשלת ברזיל).

אינני בטוח אם המשמעות היא או לא שהמשרד אינו רשאי להאציל או לקבל קבלנות משנה מחובותיו ומחובותיו על פי הסכם זה ללא הסכמה מראש ובכתב של פייזר. בטוח ברמת המדינה.
כל ניסיון של הקצאת זכויות או האצלה או קבלנות משנה של חובות ללא הסכמה מראש ובכתב הנדרשת של פייזר יהיה בטל וחסר תוקף.
פפיזר יכולה, ללא הסכמת הרוכש, להקצות, להאציל או לתת קבלנות משנה כלשהי מחובותיה והתחייבויותיה על פי הסכם זה לידי חברה של פפיזר, ביונטק או חברה של ביוננטק.

eContract:

הגרסה הדיגיטלית של החוזה שנשלחה באופן אלקטרוני נחשבת למימוש חוקי.

ההסכם יראה כאילו שני הצדדים כתבו אותו במשותף.

הצהרה מעניינת, בהתחשב בהצהרתו של המנכ”ל לשעבר של פייזר בברזיל (ראה להלן).


הגרסה האנגלית של החוזה היא זו המחייבת, לא התרגום המקומי.

כמה שילמה ברזיל עד כה?
השנה שילמה ברזיל לפייזר סכום כולל של 708,701,223 $ (כן, 708 מיליון דולר) עבור חיסוני COVID19 לפייזר (בהתבסס על שער החליפין של היום בסך כולל של 3,694,895,245.00 BRL) . בחודש מאי הזמינה ברזיל 100 מיליון מינונים נוספים מפייזר, באמצעות הזמנה 25000.062483/2021-08, הפעם במחיר של 12 $ למנה (לעומת 10 $).
הנה המקור למידע:
http://www.transparencia.gov.br/despesas/favorecido?faseDespesa=3&favorecido=47609067&ordenarPor=data&direcao=desc

ההודעה הבאה לעיתונות נכתבה על ידי דנילסון אוליביירה, העובד כרכז תקשורת ועיתונאי ב- CDN Comunicação בברזיל, בה משתמש פייזר כחברת יחסי ציבור:
https://www.pfizer.com.br/noticias/ sala-de-imprensa/contato-imprensa

הנה הצהרה רשמית של חברת פייזר ברזיל מה-19 לינואר 2021, מתורגמת לעברית:

בנוגע למשא ומתן עם ממשלת ברזיל לאספקת חיסון אפשרית על ידי פייזר וביוטק נגד COVID-19, החברה מבהירה:
✓ בהתבסס על הסכם סודיות שנחתם ב -31 ביולי 2020 בין פייזר למשרד הבריאות, החברה אינה יכולה להתייחס לפרטי המשא ומתן המתמשך, אך מאשרת כי הסעיפים שהוצגו בפני הממשלה תואמים את ההסכמים שנחתמו במדינות אחרות. בעולם, כולל אמריקה הלטינית, וכמה מדינות כבר החלו בחיסון, והצילו חיים.
✓ מאז תחילת המגיפה, פייזר חיפשה מענה טיפולי שיכול לסייע במאבק ב- COVID-19. בעולם, החברה החליטה שהחיסון נגד COVID-19 הוא טוב שצריך להציע לאוכלוסייה באופן כללי, ולכן היא הקדישה את מאמציה למשא ומתן עם ממשלות ברחבי העולם, במקביל, כולל ממשלת ברזיל. , באמצעות משא ומתן שהחל ביוני 2020.
✓ מדינות כמו ארצות הברית, יפן, ישראל, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, מקסיקו, אקוודור, צ’ילה, קוסטה ריקה, קולומביה ופנמה, כמו גם האיחוד האירופי ומדינות אחרות, הבטיחו כמות מינונים כדי להתחיל את חיסון אוכלוסיות, באמצעות הסכם המקיף את אותם סעיפים שהוצגו לברזיל.
✓ פייזר עדיין ממתין להחלטת ממשלת ברזיל לקבוע חוזה אספקה, המבוסס על התנאים והתנאים שהוסכמו והכרחיים להסכם סופי, על בסיס המינונים שעדיין זמינים לחלוקה.
✓ הזמינות ותזמון אספקת המינונים למדינה תלויים במועד סגירת חוזה האספקה לנוכח הביקוש הרב למינונים וחוזים עם מדינות אחרות עדיין בעיצומן. ראוי לציין כי פייזר הגישה שלוש הצעות לממשלת ברזיל, לרכישה אפשרית של 70 מיליון מנות של החיסון שלה, וההצעה הראשונה נשלחה על ידי החברה ב -15 באוגוסט 2020 ובוחנת כמות למסירה החל מדצמבר 2020. Pharmaceutical חברת התרופות תייצר עד סוף 2021 כ -1.3 מיליארד מנות חיסון, בחמישה מפעלים בארה”ב ובאירופה.
✓ פייזר ממשיכה בתהליך הרגולציה של הגשה מתמשכת של החיסון שלה ל- ANVISA ותישאר לרשות הממשלה ליישם הסכם המועיל לברזילאים.

ינואר 2021
פייזר ברזיל

CNN ברזיל בכתבה על ההודעה:
https://www.cnnbrasil.com.br/saude/2021/01/08/pfizer-diz-que-ofereceu-proposta-para-brasil-comprar-vacinas-em-agosto

ההודעה המקורית:

מחשבות אחרונות
זו הייתה סקירה ארוכה. ניסיתי לכסות את כל מה שראיתי בחוזה. זכרו – אני לא מומחה משפטי, הכל למעלה הוא הדעה שלי והפרשנות שלי.

אינני מומחה משפטי, אך אינך צריך להיות מומחה משפטי בכדי לזהות סיכונים. אני עובד באבטחת מידע שנים רבות, אני עוזר לארגונים לנהל סיכונים של סודיות, יושרה וזמינות למחייתם.

אם אני יכול לראות סיכונים חוזיים אינסופיים בחוזה הזה, ואני לא עורך דין, אני יכול להבטיח לך שעורכי דין היו מבחינים בכך.

1) חוזה זה חייב להיות מאושר על ידי המחלקות המשפטיות לא רק של משרד הבריאות אלא של המחלקה המשפטית של ממשלת ברזיל. אם לא, זו התאבדות חוקית.
2) מיהם המומחים המשפטיים שבדקו את החוזה הזה מטעם משרד הבריאות והממשלות?
3) האם הם הוסמכו לוודא חוזה כזה, בהתחשב בתחום השיפוט הבינלאומי הכרוך בכך?
4) אם מומחים משפטיים כאלה בודקים את החוזה, מי ראה את הערכת הסיכונים המשפטית ומי חתום על הסיכונים המשפטיים?
5) האם לאדם או לגוף שנחתם על הסיכון (קיבל את הסיכונים המשפטיים) הייתה סמכות לעשות זאת?
6) מדוע לא הוצגו בפני האזרחים החוזה והערכת הסיכונים החוזית לפני ההסכם?
7) מדוע עדיין נשללת מהאזרחים גישה לחוזה שארצו חתמה עליהם ברוב מדינות העולם?

זהו לא חוזה רגיל, זהו חוזה אשר מציג היקף סיכונים משפטיים והתחייבויות עצומות למדינות שחתמו על הסכם כזה. חוזה זה משפיע על כל אזרח, הוא מסיר את זכויותינו כאזרחים. זה לא הסכם עם חברה, זה הסכם עם מעצמה זרה, ממשלה זרה שקובעת את הכללים ומכפיפה מדינות לעקוב אחריהן.

כל מדינה שחתמה על חוזה זה עם פייזר נאלצה להפוך לרפובליקת בננות רפואית, שם סדר העדיפויות של רב לאומי עולה על סדרי העדיפויות של אזרחיה. אתה עשוי לחשוב שאתה גר בארה”ב, קנדה, ישראל, ברזיל או בריטניה, אבל למעשה אתה גר בפייזרלנד, או במודרנלנד, או באסטראזנקלנד.

החוזים שפרסמתי הביאו את העובדה שממשלותינו נאלצו לחתום על הסכמים כאלה ללא ידיעתנו והסכמתנו כאזרחים, מה שהפך את עולמנו לפארמלאנד אחת גדולה . אני לא רוצה שאף חברה תהיה מעל לשלטון החוק של המדינה שלי, ואני לא רוצה שהמדינה שלי תשנה את חוקיה כך שתוכל להיות פטורה מחברה ממה שאנו, כאזרחי המדינה, חייבים לציית לו . הממשלות והמשרדים שלנו אמורים לשרת אותנו, לא חברה רב לאומית תרופות, כל חברה רב לאומית אחרת.

זה צריך להסתיים, עכשיו!

קישורים:

השרשור המקורי שלי בטויטר:
https://twitter.com/eh_den/status/1419653002818990085
גיבוי של השרשור המקורי
https://threadreaderapp.com/thread/1419653002818990085.html

הבלוג שלי:
https://senseofawareness.com/
הטלגרם שלי:
https://t.me/eh_den

גיבוי של הציוצים על אלבניה וברזיל:
https://senseofawareness.com/2021/07/29/pfizerleak-exposing-the-pfizer-manufacturing-and-supply-agreement-day-12/

הפוסט המפורט על ברזיל:
https://senseofawareness.com/2021/07/31/pfizerleak-exposing-the-pfizer-manufacturing-and-supply-agreement-the-brazilian-job-day-56/

ולסיום: ברזיל האמיתית:

6 thoughts on “מגה סקופ: הסודות בחוזים החשאיים של פייזר נחשפים (PFIZERLEAK)

 1. ישר כח על העשייה הבריכה והחשובה!! ועל האומץ והתבונה לעמוד עם המוסר על אף סיכונים אישיים!
  מודה לך בשם כל עם ישראל היקר!! עשית עבודת קודש מושקעת מפורטת וברורה!!
  תודה רבה!!
  רק טיפל’ה בקורת בונה- אם יתוקנו שגיאות הכתיב שנמצאות פה ושם יהיה קל גם ל’מפונפנים’ שביננו לקבל ברצינות את התוכן. (אני לא מבניהם.. אבל מה לעשות.. יש אנשים
  כאלה)
  אם ניתן.

  שוב תודה על הכל!!
  המשך להלחם ולהאיר לאמת. אתה לא לבד!! 🙂 🙏♥️

 2. Hi, bravofor your great work.
  The codes for the first brazilian doc mentioned don’t seem to work.

 3. יישר כוח! השאלה שלי כאחת שמגיעה מתחום המשפט, האם מדובר על חוזה רק בברזיל? או שחוזה זה הוא סטנדרטי לכל המדינות שביצעו וחתמו על ההסכם עם פייזר?

  • היי, על פי ההצהרה של המנכ”ל של פייזר באמריקה הלטינית לפני וועדת חקירה בברזיל הסעיפים הללו היו בכל המדינות, ועל פי ההצהרה לעתונות של פייזר ישראל היא אחת מהמדינות שתוארו כאלו שחתמו על חוזה עם הסעיפים הללו.

   • Please try the codes from the English version (the Brazilian job), they worked for me… see the video in that post as a proof.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s